• FC Uitgeest 13 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Egmond, Ton vanOverige stafTeammanager
    Half, StefanMedische stafVerzorger
    Huissen, RickTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Rasch, MichaelOverige stafTeammanager
    Reuzenaar, LouisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Gelegenheid om te trainen op donderdag van 20:00 uur tot 22:00 uur Veld TR1 en TR2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 14:00Zaanlandia 1 - FC Uitgeest 1Sportpark Oostzijderveld
    26 nov. 20:00FC Uitgeest 1 - VVS 46 1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    1 dec. 14:00FC Uitgeest 1 - Zouaven (de) 1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    8 dec. 14:30AGB 1 - FC Uitgeest 1Sportpark Ookmeer
    15 dec. 14:00FC Uitgeest 1 - LSVV 1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    26 jan. 14:00Fortuna Wormerveer - FC Uitgeest 1Sportpark Fortuna Wormerveer
    2 feb. 14:00FC Uitgeest 1 - Hoofddorp s.v. 1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    9 feb. 14:00FC Uitgeest 1 - Kolping Boys 1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    16 feb. 14:00Legmeervogels 1 - FC Uitgeest 1Sportpark Randhoorn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.FC Uitgeest 1 - SDZ 12 - 1
    10 nov.FC Uitgeest 1 - Legmeervogels 10 - 3
    17 nov.FC Uitgeest 1 - Meern De 13 - 0
  • Poulestanden FC Uitgeest 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pancratius Rksv 1330012669
    2FC Uitgeest 1320111656
    3HSV 13012610-41
    4EDO hfc 1301218-71

    Poulestanden FC Uitgeest 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zouaven (de) 188001951424
    2Zaanlandia 175111810816
    3SDZ 184222291314
    4AFC 34 1842226141214
    5Hoofddorp s.v. 184221615114
    6Legmeervogels 18332158712
    7LSVV 184041316-312
    8AGB 183141620-410
    9FC Uitgeest 18314913-410
    10DSOV 183051115-49
    11Fortuna Wormerveer82241520-58
    12Kolping Boys 17043712-54
    13sva Papendorp 161051027-173
    14Meern De 18107821-133

    Poulestanden FC Uitgeest 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 34 111009183
    2VVS 46 111007073
    3RKAV Volendam11005053
    4Fortuna Wormerveer11006243
    5Schagen United 111005143
    6Vrone 111005233
    7DWOW 111004133
    8Zwaluwen 30 HCSV 111004133
    9Kolping Boys 111004223
    10Spirit 30 (SC) 111003123
    11JVC 111002023
    12Purmersteijn 111002023
    13Hollandia11003213
    14Sporting Krommenie 111003213
    15Hauwert 65 111002113
    16RCZ 111002113
    17FC Uitgeest 111001013
    18Zouaven (de) 111001013
    19FC Den Helder 111004403
    20VVW 111004403
    21Monnickendam 111002203
    22Purmersteijn00000000
    23Jong Holland 110014400
    24Reiger Boys 110014400
    25Rijp (de) 110012200
    26Saenden 1100123-10
    27SDOB 1100123-10
    28EVC 1100112-10
    29Kleine Sluis 1100112-10
    30Alkmaarsche Boys 1100101-10
    31ZAP 1100101-10
    32SVA 1100124-20
    33ZOB 1100113-20
    34Opperdoes 1100102-20
    35Zeevogels 1100102-20
    36Beemster 1100125-30
    37DWB 1100114-30
    38KGB 1100114-30
    39Adelbert st 1100126-40
    40SEW 1100115-40
    41V.V. Bergen 1100105-50
    42Dindua 1100107-70
    43DTS 1100119-80

    Poulestanden FC Uitgeest 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWOW 111008173
    2Zouaven (de) 111006153
    3AFC 34 111005053
    4De Dijk11005143
    5JOS Watergraafsmeer11005143
    6Purmersteijn11005143
    7Roda '46 111005143
    8AFC 111004133
    9Huizen 111004133
    10Velsen Rkvv11004133
    11RKAV Volendam11004133
    12Hollandia11003033
    13RODA '23 Rksv 111003033
    14SDZ 111005323
    15Scherpenzeel 111004223
    16Zandvoort s.v. 111004223
    17Montfoort S.V.'19 111003123
    18Olympia Haarlem 111003123
    19Valleivogels 111003123
    20WV-HEDW 111002023
    21Victoria 111003213
    22IJFC 111002113
    23Kolping Boys 111002113
    24Merino's de 111002113
    25DHSC11001013
    26Loosdrecht 111001013
    27RCZ 111001013
    28Spakenburg 211001013
    29CSW 111002203
    30AFC 211001103
    31HBOK 111000003
    32Argon 100000000
    33BSM sv 100000000
    34Fortuna Wormerveer00000000
    35Hauwert 65 100000000
    36IJmuiden vv. 100000000
    37Pancratius Rksv 100000000
    38Purmersteijn 100000000
    39FC Uitgeest 100000000
    40Vrone 100000000
    41VVS 46 100000000
    42ASV Arsenal 110012200
    43Zuidvogels HSV De 110011100
    44Eemdijk10010000
    45Houten 1100123-10
    46FC Den Helder 1100112-10
    47OSV 1100112-10
    48Roda '46 1100112-10
    49Breukelen FC 1100101-10
    50SVL 1100101-10
    51ZSGOWMS 1100101-10
    52Zwaluwen 30 HCSV 1100101-10
    53Legmeervogels 1100135-20
    54Hoofddorp s.v. 1100124-20
    55VVW 1100124-20
    56AFC Quick 1890 1100113-20
    57SCW 1100113-20
    58SDO100113-20
    59Spirit 30 (SC) 1100102-20
    60PVCV 1100114-30
    61Sporting Krommenie 1100114-30
    62Vriendenschaar 1100114-30
    63VVZA 1100114-30
    64JVC 1100103-30
    65VSV 1100103-30
    66Hees 1100115-40
    67Kampong 1100115-40
    68Schagen United 1100115-40
    69Wartburgia asv 1100115-40
    70FC Blauw-Wit Beursbengels 1100116-50
    71Monnickendam 1100105-50
    72CDW 1100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bleeker, SemTeamspeler
    Brouwer, RensTeamspeler
    Burger, RobinTeamspeler
    Dekker, MaxTeamspeler
    Draaijer, YannickTeamspeler
    Hamaker, DaanTeamspeler
    Idema, MatsTeamspelerVerdediger
    Klaver, JimmyTeamspeler
    Noorderbroek, SemTeamspeler
    Olgers, MikeTeamspelerMiddenvelder
    Putter, TinusTeamspelerMiddenvelder
    Smit, KickTeamspelerMiddenvelder
    Tosun, OsmanTeamspeler
    Vrouwe, StanTeamspelerVerdediger