• FC Uitgeest JO18-1

  • FC Uitgeest JO18-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag19:30 - 21:00 uurVeld 3b
    Woensdag19:30 - 21:00 uurVeld 3b
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 08:30KFC JO8-2 - FC Uitgeest JO8-1Sportpark De Koog
    2 mrt. 08:30Foresters JO10-3 - FC Uitgeest JO10-2Sportpark Het Vennewater
    2 mrt. 08:30Kadoelen sv. MO11-1 - FC Uitgeest JO11-3Sportpark Kadoelen
    2 mrt. 08:45ADO '20 JO9-4 - FC Uitgeest JO9-5Sportpark De Vlotter
    2 mrt. 09:00FC Uitgeest JO11-5 - Volendam (rkav) JO11-6Sportpark De Koog
    2 mrt. 09:00FC Uitgeest JO8-2 - Koedijk JO8-2Sportpark De Koog
    2 mrt. 09:00FC Uitgeest JO8-3 - Fortuna Wormerveer sv JO8-5Sportpark De Koog
    2 mrt. 09:00FC Uitgeest JO9-2 - De Wherevogels JO9-2Sportpark De Koog
    2 mrt. 09:00FC Uitgeest JO9-4 - HSV JO9-5Sportpark De Koog
    2 mrt. 09:00FC Uitgeest JO11-1 - ADO '20 JO11-1Sportpark De Koog
    2 mrt. 09:00FC Uitgeest JO17-1 - DEM (RKVV) JO17-2Sportpark De Koog
    2 mrt. 09:20Kolping Boys JO14-2 - FC Uitgeest JO14-2Sportpark De Nollen
    2 mrt. 09:45Vitesse 22 JO10-5 - FC Uitgeest JO10-3Sportpark De Puikman
    2 mrt. 09:45SVA JO10-3 - FC Uitgeest JO10-1Sportpark SVA
    2 mrt. 09:55DSS JO11-3 - FC Uitgeest JO11-2Sportpark Pim Mulier
    2 mrt. 10:00Only Friends JG1JM - FC Uitgeest JG1Friendship Sports Centre
    2 mrt. 10:00Always Forward JO9-1 - FC Uitgeest JO9-1Sportpark Wilhelmina
    2 mrt. 10:15FC Uitgeest JO8-4 - Assendelft JO8-2JMSportpark De Koog
    2 mrt. 10:15FC Uitgeest JO9-3 - Castricum FC JO9-1Sportpark De Koog
    2 mrt. 10:30FC Uitgeest JO12-3 - Hercules Zaandam sc JO12-4Sportpark De Koog
    2 mrt. 10:30FC Uitgeest JO11-4 - Vitesse 22 JO11-3Sportpark De Koog
    2 mrt. 10:30FC Uitgeest JO14-3 - Castricum FC JO14-2Sportpark De Koog
    2 mrt. 10:30FC Uitgeest JO15-2 - AFC 34 JO15-3Sportpark De Koog
    2 mrt. 10:30AGB JO12-1 - FC Uitgeest JO12-1Sportpark Ookmeer
    2 mrt. 10:30Terrasvogels JO18-1 - FC Uitgeest JO18-1Sportpark De Elta
    2 mrt. 11:15FC Uitgeest JO8-5 - Reiger Boys JO8-5Sportpark De Koog
    2 mrt. 11:15DTS JO16-1 - FC Uitgeest JO16-1Sportpark Sint Maarten
    2 mrt. 11:15Onze Gezellen JO13-1 - FC Uitgeest JO13-1Sportpark Vd Aart
    2 mrt. 11:30FC Uitgeest JO19-3 - Zouaven (de) JO19-3Sportpark De Koog
    2 mrt. 11:30Zouaven De G2JM - FC Uitgeest G2Sportpark De Kloet
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Castricum, DaveTeamspeler
    Frantsen, TimTeamspeler
    Glastra, DexterTeamspeler
    Groot, Thijs deTeamspeler
    Hes, TiemeTeamspeler
    Laan, Owen van derTeamspeler
    Nuijten, TimTeamspeler
    Portengen, DylanoTeamspeler
    Solomon Sereke, AlexanderTeamspeler
    Szabo, SemTeamspeler
    Veer, Chris van 'tTeamspeler
    Vleugel, JipTeamspeler
    Wolferen, Valentijn vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    KFC JO8-2

    VS

    FC Uitgeest JO8-1

    02 maart 202408:30 uur
    Sportpark De Koog veld 2 A1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd