• FC Uitgeest JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grapendaal, RichardTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Maandag 20:00 uur Veld D1
    Woensdag 20:00 uur Veld C1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 apr. 12:00FC Uitgeest JO19-1 - DSOV JO19-1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    13 apr. 15:00ODIN 59 JO19-1 - FC Uitgeest JO19-1Sportpark "Assumburg"- ODIN'59"
    4 mei. 10:30FC Uitgeest JO19-1 - HCSC JO19-1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    11 mei. 14:30FC Den Helder JO19-1 - FC Uitgeest JO19-1Sportpark Streepjesberg
    18 mei. 12:00FC Uitgeest JO19-1 - Sporting Krommenie JO19-1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    25 mei. 12:00IJmuiden vv. JO19-1 - FC Uitgeest JO19-1Sportpark "Schoonenberg" - IJmuiden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.FC Uitgeest JO19-1 - Kleine Sluis JO19-1G1 - 3
    16 mrt.Hercules Zaandam sc JO19-1 - FC Uitgeest JO19-15 - 2
    23 mrt.Blokkers de JO19-1 - FC Uitgeest JO19-11 - 4
  • Poulestanden FC Uitgeest JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HSV JO19-13300191189
    2Koedijk JO19-13201165116
    3FC Uitgeest JO19-13102913-43
    4Fortuna Wormerveer sv JO19-23003631-250

    Poulestanden FC Uitgeest JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen JO19-113103059174233
    2VSV JO19-112101167135431
    3Hillegom sv JO19-11392241212029
    4ODIN 59 JO19-1139044841727
    5IJmuiden vv. JO19-11373339172224
    6Overbos sv. JO19-1136433734322
    7FC Uitgeest JO19-1136343933621
    8DSOV JO19-1135262043-2317
    9Velsen Rkvv JO19-1133462935-613
    10Schoten vv. JO19-1133282247-2511
    11United sv/DAVO JO19-1125073448-149
    12VVC fc JO19-11330102348-259
    13Zandvoort s.v. JO19-11320112848-206
    14WSV 1930 JO19-21300131354-410

    Poulestanden FC Uitgeest JO19-1 (0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IJmuiden vv. JO19-155001721515
    2HCSC JO19-13300155109
    3DSOV JO19-1430114599
    4Kleine Sluis JO19-1G5302177109
    5Hercules Zaandam sc JO19-1330010376
    6FC Uitgeest JO19-1420215966
    7Sporting Krommenie JO19-14121910-15
    8Blokkers de JO19-14103516-113
    9ODIN 59 JO19-14013417-131
    10FC Den Helder JO19-15014920-111
    11V.V. Bergen JO19-15005223-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Groot, Wout deTeamspeler
    Hazevoet, StijnTeamspeler
    Jongewaard, MTeamspelerDoelverdediger
    Klaver, JimmyTeamspeler
    Molenaar, JelleTeamspeler
    Shams, KianTeamspeler
    Tromp, StijnTeamspeler