• FC Uitgeest JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grapendaal, RichardTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Maandag 20:00 uur Veld D1
    Woensdag 20:00 uur Veld C1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 11:00FC Uitgeest JO19-1 - V.V. Bergen JO19-1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    9 feb. 15:00Overbos sv. JO19-1 - FC Uitgeest JO19-1Sportpark Overbos
    9 mrt. 14:30FC Uitgeest JO19-1 - Kleine Sluis JO19-1GSportpark De Koog - FC Uitgeest
    16 mrt. 15:00Hercules Zaandam sc JO19-1 - FC Uitgeest JO19-1Sportpark De Kuil
    23 mrt. 15:00Blokkers de JO19-1 - FC Uitgeest JO19-1Sportpark De Blokkers
    6 apr. 14:30FC Uitgeest JO19-1 - DSOV JO19-1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    13 apr. 15:00ODIN 59 JO19-1 - FC Uitgeest JO19-1Sportpark "Assumburg"- ODIN'59"
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.VVC fc JO19-1 - FC Uitgeest JO19-11 - 2
  • Poulestanden FC Uitgeest JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HSV JO19-13300191189
    2Koedijk JO19-13201165116
    3FC Uitgeest JO19-13102913-43
    4Fortuna Wormerveer sv JO19-23003631-250

    Poulestanden FC Uitgeest JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen JO19-113103059174233
    2VSV JO19-112101167135431
    3ODIN 59 JO19-1139044841727
    4Hillegom sv JO19-11282237191826
    5IJmuiden vv. JO19-11373339172224
    6Overbos sv. JO19-1136433734322
    7FC Uitgeest JO19-1136343933621
    8DSOV JO19-1135262043-2317
    9Velsen Rkvv JO19-1133462935-613
    10Schoten vv. JO19-1133282247-2511
    11United sv/DAVO JO19-1115063244-129
    12VVC fc JO19-11330102348-259
    13Zandvoort s.v. JO19-11320112848-206
    14WSV 1930 JO19-21300131354-410

    Poulestanden FC Uitgeest JO19-1 (0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Bergen JO19-100000000
    2Blokkers de JO19-100000000
    3DSOV JO19-100000000
    4HCSC JO19-100000000
    5FC Den Helder JO19-100000000
    6Hercules Zaandam sc JO19-100000000
    7IJmuiden vv. JO19-100000000
    8Kleine Sluis JO19-1G00000000
    9ODIN 59 JO19-100000000
    10Overbos sv. JO19-100000000
    11Sporting Krommenie JO19-100000000
    12FC Uitgeest JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Groot, Wout deTeamspeler
    Hazevoet, StijnTeamspeler
    Jongewaard, MTeamspelerDoelverdediger
    Molenaar, JelleTeamspeler
    Shams, KianTeamspeler
    Tromp, StijnTeamspeler