• FC Uitgeest JO19-2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gemeren, Jonathan vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Molen, Elwin van derTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Maandag 20:00 - 21:30 uur Veld D1
    Woensdag 20:00 - 21:30 uur Veld T1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 12:30Jong Holland JO19-2 - FC Uitgeest JO19-2Sportpark Alkmaarder Hout
    7 mrt. 13:30FC Uitgeest JO19-2 - V.V. Bergen JO19-4Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    14 mrt. 14:00Duinrand S JO19-1 - FC Uitgeest JO19-2Sportpark Duinrand
    28 mrt. 14:45West Frisia JO19-2 - FC Uitgeest JO19-2Sportpark Immerhorn
    4 apr. 11:00FC Uitgeest JO19-2 - Vitesse 22 JO19-1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    18 apr. 11:00FC Uitgeest JO19-2 - Limmen JO19-3Sportpark De Koog - FC Uitgeest
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.Volendam (rkav) JO19-4 - FC Uitgeest JO19-25 - 0
    25 jan.Alcmaria Victrix JO19-2 - FC Uitgeest JO19-23 - 6
  • Poulestanden FC Uitgeest JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koedijk JO19-33300151149
    2Kolping Boys JO19-2320111836
    3FC Uitgeest JO19-23102121203
    4Foresters (de) JO19-33003421-170

    Poulestanden FC Uitgeest JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schoten vv. JO19-287104874122
    2ODIN 59 JO19-387014593621
    3Terrasvogels JO19-1860232102218
    4DSOV JO19-394322015515
    5V.V. Bergen JO19-3104152020013
    6Jong Hercules JO19-183232116511
    7Velsen Rkvv JO19-273131421-710
    8WSV 1930 JO19-392341429-159
    9ADO '20 JO19-492251429-158
    10FC Uitgeest JO19-281251730-135
    11Onze Gezellen JO19-2100191574-591

    Poulestanden FC Uitgeest JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse 22 JO19-1220013586
    2V.V. Bergen JO19-411005323
    3DTS JO19-211003213
    4Volendam (rkav) JO19-421018533
    5Alcmaria Victrix JO19-221019903
    6FC Uitgeest JO19-2210168-23
    7Duinrand S JO19-1210169-33
    8West Frisia JO19-200000000
    9Limmen JO19-3100123-10
    10Blokkers de JO19-2100103-30
    11Jong Holland JO19-22002510-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dijkman Dulkes, JulianTeamspeler
    Gemeren, David vanTeamspeler
    Kempers, SjoerdTeamspeler
    Schavemaker, GijsTeamspeler
    Schoonderbeek, JopTeamspeler
    Schoonderbeek, NielsTeamspeler
    Zwart, MelleTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.