• FC Uitgeest VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Diemeer, DaniqueOverige stafTeammanager
    Diemeer, MichelleOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 20:00Limmen VR30+1 - FC Uitgeest VR30+1Sportpark Dampegheest
    7 dec. 20:00FC Uitgeest VR30+1 - Meervogels 31 VR30+1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    21 dec. 20:00Kennemers (de) VR30+1 - FC Uitgeest VR30+1Sportpark Adrichem
    18 jan. 20:00FC Uitgeest VR30+1 - Kennemers (de) VR30+2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    1 feb. 20:00SVW 27 VR30+1 - FC Uitgeest VR30+1Sportpark De Kabel
    15 feb. 20:00WMC VR30+1 - FC Uitgeest VR30+1Sportpark De Vork
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Uitgeest VR30+1 (231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meervogels 31 VR30+12200110116
    2Kennemers (de) VR30+222008266
    3FC Uitgeest VR30+122007166
    4Kennemers (de) VR30+13201354316
    5Limmen VR30+13201153126
    6ZCFC VR30+121013213
    7Stormvogels ijvv VR30+1200209-90
    8WMC vr30+13003130-290
    9SVW 27 VR30+13003029-290
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Diemeer, DaniqueTeamspeler
    Diemeer, MichelleTeamspeler
    Mulder, IsabelleTeamspeler
    Warffemius, MaluTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.