• FC Uitgeest VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Diemeer, DaniqueOverige stafTeammanager
    Diemeer, MichelleOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 mrt. 20:00FC Uitgeest VR30+1 - Stormvogels ijvv VR30+1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    5 apr. 20:00FC Uitgeest VR30+1 - Limmen VR30+1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    12 apr. 20:00ZCFC VR30+1 - FC Uitgeest VR30+1Sportpark Kalverhoek
    3 mei. 20:00FC Uitgeest VR30+1 - Kennemers (de) VR30+1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    10 mei. 20:00Kennemers (de) VR30+2 - FC Uitgeest VR30+1Sportpark Adrichem
    24 mei. 20:00FC Uitgeest VR30+1 - SVW 27 VR30+1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mrt.Kennemers (de) VR30+1 - FC Uitgeest VR30+16 - 6
  • Poulestanden FC Uitgeest VR30+1 (231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kennemers (de) VR30+287103892922
    2FC Uitgeest VR30+1971153134022
    3Kennemers (de) VR30+1961268234519
    4Limmen VR30+1961248113719
    5ZCFC VR30+1950434241015
    6Stormvogels ijvv VR30+182061133-226
    7SVW 27 VR30+182061064-546
    8Meervogels 31 VR30+1102081738-216
    9WMC vr30+18008468-640
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Diemeer, DaniqueTeamspeler
    Diemeer, MichelleTeamspeler
    Gelder, Andrea deTeamspeler
    Goossen, YvetteTeamspeler
    Happé, SabineTeamspeler
    Mulder, IsabelleTeamspeler
    Rozing, EvaTeamspeler
    Slofstra, AnneTeamspeler
    Warffemius, MaluTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.