• Het 7x7 Toernooi (voorjaarstoernooi) gaat vrijdag 6 maart van start

    1 mrt 2026
  • Ook de 7x7 voetballers gaan na een winterstop komende vrijdag 6 maart weer van start. FC Uitgeest zal deelnemen met 5 teams: Heren 45+1, 35+1 en 18+ 1 en 2 en Vrouwen 30+1.

    Er staan hiervoor 5 vrijdagavonden gepland: 6 maart, 27 maart, 17 april, 8 mei en 29 mei. Op de laatste vrijdagavond 29 mei is FC Uitgeest gastheer van alle teams, die deelnemen aan de 7x7 competitie.

    In de najaarsreeks deed FC Uitgeest 18+2 het bijzonder goed en wist de reeks af te sluiten met het kampioenschap! Van harte gefeliciteerd en we zijn benieuwd naar jullie resultaten in de nieuwe reeks.

    Wij wensen alle deelnemers aan de 7x7 competitie veel spelplezier en gezellige en sportieve avonden.

    35+ Voetbal ook op zondagochtend bij FC Uitgeest.

    Lekker een potje voetballen of trainen met en tegen leeftijdsgenoten. Het is al enige jaren een succesvolle aanvulling voor menig voetballer, die op deze wijze het voetballen kunnen voortzetten.

    Ondertussen een bekend fenomeen en veel personen maken hiervan al gebruik. Dus op zondagochtend wordt er niet uitgeslapen, maar ga je weer lekker voetballen en even na 10 uur ben je weer thuis.

    Heb jij ook belangstelling om op zondagochtend mee te doen? Wil je meer informatie, dan kan je contact opnemen met Jasper Nugteren (06-2901 6847).