• Algemeen Bestuur

    Algemeen Bestuur

    Het algemeen bestuur bestaat uit personen die de verschillende geledingen van de vereniging vertegenwoordigen. Het bestuur bestaat tenminste uit drie meerderjarige personen die door de algemene vergadering uit de leden in functie worden benoemd.
    Het aantal bestuursleden wordt vastgesteld door de algemene vergadering.
    Het bestuur bestaat in ieder geval uit een voorzitter, secretaris en penningmeester.
    Ieder bestuurslid wordt benoemd voor een periode van drie jaar en treedt af volgens een door het bestuur op te maken rooster. Aftredende bestuursleden zijn terstond herbenoembaar. Wie in een tussentijdse vacature is benoemd, neemt op het rooster de plaats in van zijn voorganger.

    Het bestuur van FC Uitgeest is als volgt samengesteld.

    ALGEMEEN BESTUUR

    Functie

    Naam

    Email

    Tel.nr

    Voorzitter

    Frans van Zijl

    voorzitter@fcuitgeest.nl

    06-22146655

    Accommodatie

    Martin van Klinken

    accommodatie@fcuitgeest.nl

    06-52464093

    Secretaris

    Louis Reuzenaar

    secretaris@fcuitgeest.nl

    0251-313802

    Penningmeester

    Fred Huijtink

    penningmeester@fcuitgeest.nl  

    06-46038609

    Jeugdvoorzitter

    Patrick Putter *

    jeugdvoorzitter@fcuitgeest.nl

    06-20536255

    Voetbaltechnische zaken

    Frits Walsmit

    fwalsmit@casema.nl

    06-46214331

    Commerciƫle zaken

    Stefan Cnossen *

    sponsoring@fcuitgeest.nl

    06-21545153

    Vrijwilligerszaken

    Koen Ruiter

    ruiter-crok@planet.nl

    06-50213389

    * Worden in de Algemene Ledenvergadering voorgedragen als lid van het bestuur