• FC Uitgeest JO16-1

  • FC Uitgeest JO16-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRol
    Bennekom, Chris vanTeamspeler
    Dümpelmann, LexTeamspeler
    Gijsbers, SietseTeamspeler
    Goedhart, MeesTeamspeler
    Groot, Tim deTeamspeler
    Hageman, SvenTeamspeler
    Half, JesperTeamspeler
    Leeuw, Daan deTeamspeler
    Molenaar, MeesTeamspeler
    Ruijter, Bram deTeamspeler
    Schmidt, DaanTeamspeler
    Tongeren, Sten vanTeamspeler
    Zuyderduin, MatsTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kunst, JohnTechnische stafTrainer/coach
    Kunst, JohnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag19:30 - 21:00 uurVeld 4a
    Woensdag19:30 - 21:00 uurVeld 4a
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 11:15DTS JO16-1 - FC Uitgeest JO16-1Sportpark Oudkarspel
    9 mrt. 10:45FC Uitgeest JO16-1 - Foresters JO16-2Sportpark De Koog
    16 mrt. 14:00Grasshoppers JO16-1 - FC Uitgeest JO16-1Sportpark De Weyver
    6 apr. 12:30JVC JO16-1JM - FC Uitgeest JO16-1Sportpark JVC
    13 apr. 10:30FC Uitgeest JO16-1 - DEM (RKVV) JO16-2Sportpark De Koog
    20 apr. 10:30FC Uitgeest JO16-1 - Kolping Boys JO16-2Sportpark De Koog
    25 mei. 14:00s.v. Enkhuizen JO16-1 - FC Uitgeest JO16-1Sportpark Immerhorn
  • Poulestanden FC Uitgeest JO16-1 ( 1e klasse (3e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Texel 94 JO16-13300133109
    2JVC JO16-1JM330010199
    3DEM (RKVV) JO16-232018536
    4FC Uitgeest JO16-132016426
    5Foresters JO16-2311111564
    6Succes JO16-131114404
    7s.v. Enkhuizen JO16-121014313
    8Kolping Boys JO16-2100114-30
    9DTS JO16-1200216-50
    10Grasshoppers JO16-12002214-120
    11Vrone JO16-13003314-110

    Poulestanden FC Uitgeest JO16-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 (schema 4 normaal) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest JO16-166004293318
    2Jong Holland JO16-2631233151810
    3Castricum FC JO16-161141634-184
    4ODIN 59 JO16-16105740-333

    Poulestanden FC Uitgeest JO16-1 ( 1e klasse (2e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Velsenoord FC JO16-1752026141217
    2UNO vv JO16-1751128151316
    3DIOS sv. JO16-164021713412
    4Stormvogels ijvv JO16-17322169711
    5DEM (RKVV) JO16-262131326-137
    6Parkstad SV JO16-172142129-87
    7FC Uitgeest JO16-161051416-23
    8Haarlem-Kennemerland f.c. JO16-16015518-131

    Poulestanden FC Uitgeest JO16-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 2 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKAVIC JO16-111008173
    2Muiden sc. JO16-111007073
    3VVA Achterberg JO16-111007073
    4sv Parkhout JO16-211004133
    5DTS JO16-111003033
    6AFC IJburg JO16-111003033
    7OSM '75 JO16-111003123
    8TOV JO16-111002023
    9Hollandia T JO16-111003213
    10AFC IJburg JO16-411001013
    11SDOB JO16-111001013
    12Abcoude fc JO16-100000000
    13Nieuwland ASC JO16-100000000
    14TOS-Actief JO16-100000000
    15Velsenoord FC JO16-100000000
    16VVA/Spartaan JO16-200000000
    17VVA/Spartaan JO16-100000000
    18Zuidvogels HSV De JO16-100000000
    19s.v. Enkhuizen JO16-1100123-10
    20Koninklijke HFC JO16-3100101-10
    21FC Uitgeest JO16-1100101-10
    22Hercules JO16-2100113-20
    23DESTO JO16-3100102-20
    24Bilt De FC JO16-2100114-30
    25Always Forward JO16-3100103-30
    26Hoofddorp s.v. JO16-2100103-30
    27TABA afc JO16-2100118-70
    28DIOS sv. JO16-1100107-70
    29Renswoude JO16-1100107-70
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.FC Uitgeest JO16-1 - Vrone JO16-14 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • KLEDINGSPONSOR FC UITGEEST JO17 EN JO16