• JO13-5 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heijliger, JorisOverige stafTeammanager
    Hollenberg, LexOverige stafTeammanager
    Post, MaartenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag 18:00 uur Veld C1
    Vrijdag 17:00 uur Veld D2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 08:30Zaanlandia JO13-2007-1 - FC Uitgeest JO13-2007-1Sportpark Oostzijderveld
    1 dec. 09:00Kon. HFC JO13-2007-2 - FC Uitgeest JO13-2007-1Sportpark Koninklijke HFC
    8 dec. 12:00FC Uitgeest JO13-2007-1 - SVA JO13-2007-1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.FC Uitgeest JO13-2007-1 - Overbos JO13-2007-11 - 1
    7 nov.UNO vv JO13-2007-1 - FC Uitgeest JO13-2007-10 - 4
    10 nov.KFC JO13-2007-1 - FC Uitgeest JO13-2007-12 - 0
    17 nov.FC Uitgeest JO13-2007-1 - Hillegom sv JO13-2007-11 - 5
  • Poulestanden FC Uitgeest JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DEM JO13-2007-132109277
    2FC Uitgeest JO13-2007-132109367
    3ADO '20 JO13-2007-1301235-21
    4SVA JO13-2007-13012213-111

    Poulestanden FC Uitgeest JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-1870128141421
    2KFC JO13-2007-1861126111519
    3Overbos JO13-2007-1751130111916
    4Zaanlandia JO13-2007-175022115615
    5DIOS JO13-2007-183142113810
    6Kon. HFC JO13-2007-26303191459
    7ADO '20 JO13-2007-18305232129
    8SVA JO13-2007-183051927-89
    9FC Uitgeest JO13-2007-182241013-38
    10DSS JO13-2007-17214917-87
    11ZOB JO13-2007-172051318-56
    12UNO vv JO13-2007-18107752-453

    Poulestanden FC Uitgeest JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Foresters de JO13-2007-111003123
    2FC Uitgeest JO13-2007-1100113-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Buur, ThiesTeamspeler
    Frantsen, TimTeamspeler
    Glastra, DexterTeamspeler
    Heijliger, FigoTeamspeler
    Hollenberg, LexTeamspeler
    Hulan, SamuelTeamspeler
    Post, KoenTeamspeler
    Putter, MeesTeamspeler
    Ruijter, Lars deTeamspeler
    Vink, Xander deTeamspeler
    Zonneveld, StanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.