• JO13-5 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heijliger, JorisOverige stafTeammanager
    Hollenberg, LexOverige stafTeammanager
    Post, MaartenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag 18:00 uur Veld C1
    Vrijdag 17:00 uur Veld D2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 apr. 10:30VSV JO13-2007-1 - FC Uitgeest JO13-2007-1Sportpark "Hofgeest" - VSV
    13 apr. 14:00FC Uitgeest JO13-2007-1 - DSS JO13-2007-1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    4 mei. 11:45DIOS JO13-2007-1 - FC Uitgeest JO13-2007-1Sportpark Jan Schrama
    11 mei. 14:30FC Uitgeest JO13-2007-1 - ST Schagen/SRC JO13-2007-1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    18 mei. 09:00LSVV JO13-2007-1 - FC Uitgeest JO13-2007-1Sportpark Voorwaarts- LSVV
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.Onze Gezellen JO13-2007-1 - FC Uitgeest JO13-2007-11 - 2
    23 mrt.FC Uitgeest JO13-2007-1 - ADO '20 JO13-2007-12 - 0
  • Poulestanden FC Uitgeest JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DEM JO13-2007-132109277
    2FC Uitgeest JO13-2007-132109367
    3ADO '20 JO13-2007-1301235-21
    4SVA JO13-2007-13012213-111

    Poulestanden FC Uitgeest JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-111100143162730
    2KFC JO13-2007-11182139152426
    3Overbos JO13-2007-11054137181919
    4Zaanlandia JO13-2007-1116142926319
    5ZOB JO13-2007-1115062124-315
    6DIOS JO13-2007-11142530171314
    7JO13-2007-2104152526-113
    8SVA JO13-2007-1114162330-713
    9FC Uitgeest JO13-2007-1113351817112
    10ADO '20 JO13-2007-1114072732-512
    11DSS JO13-2007-1113261523-811
    12UNO vv JO13-2007-1111010770-633

    Poulestanden FC Uitgeest JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Foresters (de) JO13-211003123
    2FC Uitgeest JO13-2007-1100113-20

    Poulestanden FC Uitgeest JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIOS JO13-2007-144001521312
    2FC Uitgeest JO13-2007-144001321112
    3DSS JO13-2007-1530210739
    4VVC JO13-2007-132015506
    5ST Schagen/SRC JO13-2007-1420211836
    6Onze Gezellen JO13-2007-142028536
    7Alcmaria Victrix JO13-2007-14103813-53
    8ADO '20 JO13-2007-1200206-60
    9VSV JO13-2007-13003516-110
    10LSVV JO13-2007-13003213-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Buur, ThiesTeamspeler
    Frantsen, TimTeamspeler
    Glastra, DexterTeamspeler
    Heijliger, FigoTeamspeler
    Hollenberg, LexTeamspeler
    Hulan, SamuelTeamspeler
    Post, KoenTeamspeler
    Putter, MeesTeamspeler
    Ruijter, Lars deTeamspeler
    Vink, Xander deTeamspeler
    Zonneveld, StanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.