• JO14-1 zaterdag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, RutgerOverige stafTeammanager
    Post, MaartenOverige stafTeammanager
    Rodenburg, SiemTechnische stafTrainer
    Verduin, MatsTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dinsdag 18:30 - 20:00 uur Veld C1
    Donderdag 18:30 - 20:00 uur Veld C1
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Uitgeest JO14-1 (0248 Onder 14 compettiie (najaar A-cat))

    Geen informatie

    Poulestanden FC Uitgeest JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Abcoude fc JO14-100000000
    2ADO '20 JO14-100000000
    3AFC JO14-100000000
    4AFC 34 JO14-100000000
    5AFC 34 JO14-200000000
    6Always Forward JO14-100000000
    7FC Amsterdam JO14-100000000
    8AS'80 JO14-100000000
    9BFC JO14-100000000
    10BFC JO14-200000000
    11Bloemendaal JO14-100000000
    12Buitenveldert sc. JO14-100000000
    13DCG Rksv JO14-100000000
    14DEM (RKVV) JO14-200000000
    15DEM (RKVV) JO14-100000000
    16Dijk De asv JO14-100000000
    17DOVO JO14-100000000
    18DSS JO14-100000000
    19DWS afc JO14-100000000
    20Foresters (de) JO14-100000000
    21JOGA Fortius asv JO14-100000000
    22Fortuna Wormerveer sv JO14-100000000
    23Geinoord Nieuwegein JO14-100000000
    24Haarlem-Kennemerland f.c. JO14-100000000
    25FC Den Helder JO14-100000000
    26Hercules JO14-100000000
    27Hillegom sv JO14-100000000
    28Hollandia JO14-100000000
    29Hoofddorp s.v. JO14-100000000
    30Hoogland JO14-100000000
    31Houten JO14-100000000
    32IJsselmeervogels JO14-100000000
    33Jonathan JO14-100000000
    34Jong Holland JO14-100000000
    35Kampong JO14-100000000
    36KFC JO14-100000000
    37KGB JO14-100000000
    38Kolping Boys JO14-100000000
    39Koninklijke HFC JO14-100000000
    40Maarssen JO14-100000000
    41Meern De JO14-100000000
    42Onze Gezellen JO14-100000000
    43Pancratius Rksv JO14-100000000
    44Purmersteijn JO14-100000000
    45PVCV JO14-100000000
    46Reiger Boys JO14-100000000
    47RODA '23 Rksv JO14-100000000
    48Roda '46 JO14-100000000
    49SDZ JO14-100000000
    50Sporting Martinus JO14-100000000
    51SVA JO14-100000000
    52TABA afc JO14-100000000
    53FC Uitgeest JO14-100000000
    54UVV JO14-100000000
    55Victoria JO14-100000000
    56Volendam (rkav) JO14-100000000
    57ASC De Volewijckers JO14-100000000
    58VVIJ JO14-100000000
    59Waterwijk asc JO14-100000000
    60Westfriezen JO14-100000000
    61WV-HEDW JO14-100000000
    62Zeeburgia avv JO14-100000000
    63ZOB JO14-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdullatif, AmmarTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Duivenvoorde, Mees vanTeamspeler
    Ghaiad, AdhamTeamspeler
    Glastra, DexterTeamspeler
    Heijliger, FigoTeamspeler
    Hollenberg, LexTeamspeler
    Hulan, SamuelTeamspeler
    Post, KoenTeamspeler
    Putter, MeesTeamspeler
    Ruijter, Lars deTeamspeler
    Verberne, LucasTeamspeler
    Vink, Xander deTeamspeler
    Zonneveld, StanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.