• MO19-2 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Egmond, Ton vanOverige stafTeammanager
    Half, StefanMedische stafVerzorger
    Huissen, RickTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Rasch, MichaelOverige stafTeammanager
    Reuzenaar, LouisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Woensdag 19:00 uur Veld D1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 dec. 14:00FC Uitgeest 1 - LSVV 1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    26 jan. 14:00Fortuna Wormerveer - FC Uitgeest 1Sportpark Fortuna Wormerveer
    2 feb. 14:00FC Uitgeest 1 - Hoofddorp s.v. 1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    9 feb. 14:00FC Uitgeest 1 - Kolping Boys 1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    16 feb. 14:00Legmeervogels 1 - FC Uitgeest 1Sportpark Randhoorn
    8 mrt. 14:00FC Uitgeest 1 - sva Papendorp 1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 nov.Zaanlandia 1 - FC Uitgeest 13 - 3
    26 nov.FC Uitgeest 1 - VVS 46 11 - 2
    1 dec.FC Uitgeest 1 - Zouaven (de) 11 - 0
    8 dec.AGB 1 - FC Uitgeest 11 - 0
  • Poulestanden FC Uitgeest 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pancratius Rksv 1330012669
    2FC Uitgeest 1320111656
    3HSV 13012610-41
    4EDO hfc 1301218-71

    Poulestanden FC Uitgeest 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zouaven (de) 11181220101025
    2AFC 34 11163235201521
    3SDZ 11162333122120
    4LSVV 1116142119219
    5Hoofddorp s.v. 1115332119218
    6Zaanlandia 1105232219317
    7AGB 1105142321216
    8FC Uitgeest 1114251317-414
    9Legmeervogels 1103431913613
    10DSOV 1114161520-513
    11Fortuna Wormerveer102441621-510
    12Kolping Boys 1102441321-810
    13sva Papendorp 161051027-173
    14Meern De 11110101133-223

    Poulestanden FC Uitgeest 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 34 111009183
    2VVS 46 111007073
    3RKAV Volendam11005053
    4Fortuna Wormerveer11006243
    5Schagen United 111005143
    6Vrone 111005233
    7DWOW 111004133
    8Zwaluwen 30 HCSV 111004133
    9Kolping Boys 111004223
    10Spirit 30 (SC) 111003123
    11JVC 111002023
    12Purmersteijn 111002023
    13Hollandia11003213
    14Sporting Krommenie 111003213
    15Hauwert 65 111002113
    16RCZ 111002113
    17FC Uitgeest 111001013
    18Zouaven (de) 111001013
    19FC Den Helder 111004403
    20VVW 111004403
    21Monnickendam 111002203
    22Purmersteijn00000000
    23Jong Holland 110014400
    24Reiger Boys 110014400
    25Rijp (de) 110012200
    26Saenden 1100123-10
    27SDOB 1100123-10
    28EVC 1100112-10
    29Kleine Sluis 1100112-10
    30Alkmaarsche Boys 1100101-10
    31ZAP 1100101-10
    32SVA 1100124-20
    33ZOB 1100113-20
    34Opperdoes 1100102-20
    35Zeevogels 1100102-20
    36Beemster 1100125-30
    37DWB 1100114-30
    38KGB 1100114-30
    39Adelbert st 1100126-40
    40SEW 1100115-40
    41V.V. Bergen 1100105-50
    42Dindua 1100107-70
    43DTS 1100119-80

    Poulestanden FC Uitgeest 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWOW 111008173
    2Zouaven (de) 111006153
    3AFC 34 111005053
    4De Dijk11005143
    5JOS Watergraafsmeer11005143
    6Purmersteijn11005143
    7Roda '46 111005143
    8Pancratius Rksv 111004043
    9AFC 111004133
    10Huizen 111004133
    11Velsen Rkvv11004133
    12RKAV Volendam11004133
    13Hollandia11003033
    14RODA '23 Rksv 111003033
    15SDZ 111005323
    16Scherpenzeel 111004223
    17Zandvoort s.v. 111004223
    18Montfoort S.V.'19 111003123
    19Olympia Haarlem 111003123
    20Valleivogels 111003123
    21WV-HEDW 111002023
    22Victoria 111003213
    23IJFC 111002113
    24Kolping Boys 111002113
    25Merino's de 111002113
    26VVS 46 111002113
    27DHSC11001013
    28Loosdrecht 111001013
    29Purmersteijn 111001013
    30RCZ 111001013
    31Spakenburg 211001013
    32Fortuna Wormerveer11002203
    33CSW 111002203
    34AFC 211001103
    35HBOK 111000003
    36Argon 100000000
    37Hauwert 65 100000000
    38Vrone 110012200
    39ASV Arsenal 110012200
    40Zuidvogels HSV De 110011100
    41Eemdijk10010000
    42Houten 1100123-10
    43FC Den Helder 1100112-10
    44OSV 1100112-10
    45Roda '46 1100112-10
    46FC Uitgeest 1100112-10
    47Breukelen FC 1100101-10
    48IJmuiden vv. 1100101-10
    49SVL 1100101-10
    50ZSGOWMS 1100101-10
    51Zwaluwen 30 HCSV 1100101-10
    52Legmeervogels 1100135-20
    53Hoofddorp s.v. 1100124-20
    54VVW 1100124-20
    55AFC Quick 1890 1100113-20
    56SCW 1100113-20
    57SDO100113-20
    58Spirit 30 (SC) 1100102-20
    59PVCV 1100114-30
    60Sporting Krommenie 1100114-30
    61Vriendenschaar 1100114-30
    62VVZA 1100114-30
    63JVC 1100103-30
    64VSV 1100103-30
    65Hees 1100115-40
    66Kampong 1100115-40
    67Schagen United 1100115-40
    68Wartburgia asv 1100115-40
    69BSM sv 1100104-40
    70FC Blauw-Wit Beursbengels 1100116-50
    71Monnickendam 1100105-50
    72CDW 1100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bleeker, SemTeamspeler
    Brouwer, RensTeamspeler
    Burger, RobinTeamspeler
    Dekker, MaxTeamspeler
    Draaijer, YannickTeamspeler
    Hamaker, DaanTeamspeler
    Idema, MatsTeamspelerVerdediger
    Klaver, JimmyTeamspeler
    Markes, MichaelTeamspeler
    Noorderbroek, SemTeamspeler
    Olgers, MikeTeamspelerMiddenvelder
    Putter, TinusTeamspelerMiddenvelder
    Smit, KickTeamspelerMiddenvelder
    Tosun, OsmanTeamspeler
    Vrouwe, StanTeamspelerVerdediger