• 100 Jaar Voetbal in Uitgeest 100 Jaar Voetbal in Uitgeest 100 Jaar Voetbal in Uitgeest 100 Jaar Voetbal in Uitgeest 100 Jaar Voetbal in Uitgeest 100 Jaar Voetbal in Uitgeest
  • S01 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Egmond, Ton vanOverige stafTeammanager
    Half, StefanMedische stafVerzorger
    Huissen, RickTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Rasch, MichaelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag 20:00 uur Veld C en D1 en Keeperstraining
    Donderdag 20:00 uur Veld C en D1 en Keeperstraining
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 14:00Zeeburgia avv 1 - FC Uitgeest 1Sportpark Middenmeer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.AGB 1 - FC Uitgeest 13 - 1
    19 mei.FC Uitgeest 1 - Hoofddorp s.v. 10 - 1
  • Poulestanden FC Uitgeest 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Velsen Rkvv 125167252153755
    2JOS Watergraafsmeer25165458322653
    3fc Boshuizen 125144744311346
    4Zaanlandia2510784842637
    5AFC 34 125114103940-137
    6LSVV 125114103846-837
    7FC Uitgeest 125113114743436
    8Legmeervogels 12596104549-433
    9DSOV 1257995156-530
    10AGB 12595113943-429
    11Hoofddorp s.v. 12577113849-1128
    12Zeeburgia avv 12574144862-1425
    13Hillegom sv 12563164856-821
    14NVC 12562173162-3120

    Poulestanden FC Uitgeest 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 132108357
    2SDZ 1321010647
    3HSV 1310268-23
    4OFC 13003411-70

    Poulestanden FC Uitgeest 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Purmersteijn 111006063
    2Meervogels 31 111006153
    3SVA 111006153
    4ODIN 59 211005053
    5RKAV Volendam11005053
    6LSVV 111004043
    7DEM11003033
    8Purmersteijn11003033
    9Beemster 111006423
    10Limmen 111006423
    11Grasshoppers 111003123
    12Vitesse 22 111002023
    13Assendelft 111004313
    14DWOW 111003213
    15V.V. Bergen 111002113
    16Hollandia T 111002113
    17KFC 111002113
    18IVV 111002203
    19Zwaluwen 30 HCSV 111001103
    20Fortuna Wormerv.11001103
    21Always Forward 111000003
    22BOL 111000003
    23Kolping Boys 111000003
    24Strandvogels 110012200
    25KSV 110011100
    26FC Uitgeest 110011100
    27Kennemers (de) 110010000
    28Hercules Zaandam sc 110010000
    29Vrone 110010000
    30WSV 1930 1100134-10
    31Volendam (rkav) 2100123-10
    32Hugo Boys 1100112-10
    33Koedijk 1100112-10
    34Woudia 1100112-10
    35Marken sv. 1100146-20
    36ZAP 1100146-20
    37KGB 1100113-20
    38Fortuna Wormerveer sv 1100102-20
    39Monnickendam 1100103-30
    40Zouaven (de) 1100103-30
    41Hollandia100104-40
    42Kleine Sluis 1100116-50
    43Winkel 1100116-50
    44Blokkers de 1100105-50
    45Volendam (rkav) 1100105-50
    46Reiger Boys 1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    Beentjes, MikeTeamspelerVerdediger
    Bleeker, SemTeamspeler
    Bogaard, Wouter uit denTeamspeler
    Brouwer, JornTeamspelerMiddenvelder
    Brouwer, RensTeamspeler
    Dekker, MaxTeamspeler
    Hamaker, DaanTeamspeler
    Idema, MatsTeamspelerVerdediger
    Muththulingam, KanistanTeamspeler
    Olgers, MikeTeamspelerMiddenvelder
    Putter, TinusTeamspelerMiddenvelder
    Roos, PaulTeamspelerDoelverdediger
    Schelvis, RoyTeamspeler
    Schroder, MikeTeamspelerDoelverdediger
    Smit, KickTeamspelerMiddenvelder
    Tromp, JorenTeamspeler
    Vrouwe, StanTeamspelerVerdediger