• S02 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Smit, TomTechnische stafTrainer/coach
    Smit, TomOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag 20:00 uur Veld C en D1 en Keeperstraining
    Donderdag 20:00 uur Veld C en D1 en Keeperstraining
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 jan. 10:30FC Uitgeest 2 - JOS Watergraafsmeer 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    3 feb. 11:00DCG Rksv 2 - FC Uitgeest 2Sportpark Ookmeer
    10 feb. 10:30FC Uitgeest 2 - DEM (RKVV) 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    17 feb. 11:00Purmersteijn 2 - FC Uitgeest 2Sportpark Purmersteijn
    24 feb. 11:30Hercules 2 - FC Uitgeest 2Sportpark Voordorp
    2 mrt. 17:00FC Uitgeest 2 - Odysseus '91 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    10 mrt. 10:30FC Uitgeest 2 - AFC 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    17 mrt. 11:00Kampong 2 - FC Uitgeest 2Sportpark Maarschalkerweerd
    24 mrt. 10:30FC Uitgeest 2 - SDO 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    7 apr. 10:30FC Uitgeest 2 - Hercules 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    14 apr. 11:00ADO '20 2 - FC Uitgeest 2Sportpark "De Vlotter" - ADO'20
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 jan.SDO 2 - FC Uitgeest 21 - 1
  • Poulestanden FC Uitgeest 2 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meervogels 31 132017256
    2FC Uitgeest 232013126
    3Knollendam 132016516
    4Graftdijk 1300319-80

    Poulestanden FC Uitgeest 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koninklijke HFC 21191134151928
    2JOS Watergraafsmeer 21282246232326
    3DEM (RKVV) 21274130131725
    4Kampong 21281329171225
    5AFC 21272338261223
    6Hoogland 2126152824419
    7ADO '20 2125342527-218
    8Fortuna Wormerveer sv 2115152123-216
    9SDO 2125162322116
    10FC Uitgeest 2123181528-1310
    11Hercules 2112361727-109
    12Hoofddorp s.v. 2123091834-169
    13Purmersteijn 2122191732-157
    14DCG Rksv 2111191040-304

    Poulestanden FC Uitgeest 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 21100110113
    2Kampong 211007073
    3Zeeburgia avv 211007073
    4DEM (RKVV) 211006153
    5Bloemendaal 211005053
    6Fortuna Wormerveer sv 211005053
    7ZAP 211005053
    8Pancratius Rksv 211004043
    9RODA '23 Rksv 211004043
    10AFC 211008533
    11Hillegom sv 211003033
    12FC Uitgeest 211003033
    13Velsen Rkvv 211004223
    14Hollandia T 211003123
    15Swift 311003123
    16Hooglanderveen 211002023
    17KFC 211002023
    18Hoogland 211005413
    19Geel Wit '20 sv. 211004313
    20Rijp (de) 211004313
    21Zaanlandia 211004313
    22Hercules 211003213
    23Sterrenwijk 211003213
    24SDO 211002113
    25Buitenveldert sc. 311001013
    26Spaarnwoude sv. 211001013
    27WSV 1930 211003303
    28Vitesse 22 311001103
    29Houten 200000000
    30JSV Nieuwegein 200000000
    31SCH '44 200000000
    32UVV 200000000
    33SVA 210013300
    34SV Spartanen 210011100
    35Goy 't 2100145-10
    36Hillegom sv 4100134-10
    37Kolping Boys 2100134-10
    38Purmerend 2100134-10
    39Elinkwijk 2100123-10
    40Kampong 3100123-10
    41Amsvorde 2100112-10
    42Purmersteijn 2100101-10
    43SDZ 2100101-10
    44Dijk De asv 2100124-20
    45Kleine Sluis 2100113-20
    46RKDES 2100113-20
    47AFC Quick 1890 3100102-20
    48Westfriezen 2100102-20
    49AGB 2100158-30
    50WV-HEDW 3100103-30
    51Zouaven (de) 2100103-30
    52Buitenveldert sc. 4100104-40
    53Sporting Martinus 2100104-40
    54Alliance '22 sv. 2100116-50
    55Limmen 2100105-50
    56Velsen Rkvv 3100105-50
    57VVW 2100105-50
    58Meer De sv. 4100107-70
    59PVCV 2100107-70
    60Kennemers (de) 21001011-110

    Poulestanden FC Uitgeest 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv 211006063
    2Bilt De FC 211007253
    3Ajax AFC 211005053
    4Stormvogels ijvv 211005143
    5AMVJ 211004043
    6Hooglanderveen 211004043
    7IJsselmeervogels 211005233
    8ZAP 211004133
    9DEM (RKVV) 211003033
    10Spakenburg 211003033
    11Vitesse 22 311003033
    12FC Uitgeest 211004223
    13ADO '20 211003123
    14Hoogland 211002023
    15Zaanlandia 211003213
    16Meern De 211002113
    17Swift 211002113
    18Velsen Rkvv 211002113
    19Kampong 211001013
    20Swift 311001013
    21WSV 1930 211001013
    22Hoofddorp s.v. 311004403
    23Buitenveldert sc. 311004403
    24Jonathan 211002203
    25Renswoude 211001103
    26Odysseus '91 211001103
    27SDO 211001103
    28KFC 211001103
    29Hillegom sv 200000000
    30Huizen 200000000
    31OSM '75 200000000
    32Waterwijk asc 200000000
    33FC Zaandam 200000000
    34Zeeburgia avv 200000000
    35AFC 610014400
    36Sterrenwijk 210014400
    37LSVV 210012200
    38Bloemendaal 210011100
    39DOVO 210011100
    40DVVA csv. 210011100
    41AFC 210011100
    42Geel Wit '20 sv. 2100123-10
    43CSW 3100112-10
    44Hollandia T 2100112-10
    45ODIN 59 4100112-10
    46CDW 2100101-10
    47Laren 99 sv 2100101-10
    48Rijp (de) 2100101-10
    49Woudenberg 2100124-20
    50Castricum FC 2100113-20
    51WV-HEDW 4100102-20
    52Hercules 2100125-30
    53VSV 2100114-30
    54Argon 6100103-30
    55DVVA csv. 3100103-30
    56Pancratius Rksv 2100103-30
    57Vriendenschaar 2100115-40
    58Amstelveen/Heemraad 2100104-40
    59Swift 3100104-40
    60RODA '23 Rksv 2100127-50
    61SCH '44 2100105-50
    62Spaarnwoude sv. 2100106-60

    Poulestanden FC Uitgeest 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 200000000
    2Ajax AFC 200000000
    3AMVJ 200000000
    4Bilt De FC 200000000
    5Buitenveldert sc. 300000000
    6DEM (RKVV) 200000000
    7Fortuna Wormerveer sv 200000000
    8Hillegom sv 200000000
    9Hoofddorp s.v. 300000000
    10Hoogland 200000000
    11Hooglanderveen 200000000
    12IJsselmeervogels 200000000
    13Jonathan 200000000
    14Kampong 200000000
    15KFC 200000000
    16Meern De 200000000
    17Odysseus '91 200000000
    18Renswoude 200000000
    19SDO 200000000
    20Spakenburg 200000000
    21Stormvogels ijvv 200000000
    22Swift 300000000
    23Swift 200000000
    24FC Uitgeest 200000000
    25Velsen Rkvv 200000000
    26Vitesse 22 300000000
    27WSV 1930 200000000
    28Zaanlandia 200000000
    29ZAP 200000000
    30Zeeburgia avv 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Admiraal, SanderTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beentjes, MikeTeamspelerVerdediger
    Borst, FrankTeamspelerVerdediger
    Haan, SteinarTeamspeler
    Idema, FinnTeamspeler
    Idema, MatsTeamspelerVerdediger
    Krastev, NickyTeamspeler
    Roos, PaulTeamspelerDoelverdediger
    Rossum, Gerben vanTeamspeler
    Schroder, MikeTeamspelerDoelverdediger
    Tonin, BonnoTeamspeler
    Wilffert, WesleyTeamspeler
    Zwitser, TimTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.