• S02 za zaterdag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Leering, PatrickOverige stafTeammanager
    Vaalburg, Jan PaulOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    maandag 20:00-21:30 uur Veld T2
    donderdag 20:00-21:30 uur Veld T2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 sep. 14:45FC Uitgeest 2 - ADO '20 3Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    5 okt. 12:00Westzaan 2 - FC Uitgeest 2Sportpark Zuideinde- Westzaan
    12 okt. 14:30FC Uitgeest 2 - Foresters (de) 5Sportpark De Koog - FC Uitgeest
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 sep.ZCFC 4 - FC Uitgeest 25 - 6
    14 sep.FC Uitgeest 2 - VSV 39 - 0
  • Poulestanden FC Uitgeest 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 23201184146
    2Reiger Boys 432016516
    3Meervogels 31 23201711-46
    4VSV 33003213-110

    Poulestanden FC Uitgeest 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Foresters (de) 511005323
    2FC Uitgeest 211006513
    3Blauw Wit (W) 211003213
    4ADO '20 310101101
    5KFC 210101101
    6Castricum FC 300000000
    7Fortuna Wormerveer sv 200000000
    8Jong Hercules 400000000
    9Westzaan 200000000
    10ZCFC 4100156-10
    11Jong Holland 4100123-10
    12ODIN 59 6100135-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hasselbaink, DelanoTeamspeler
    Hazevoet, StijnTeamspeler
    Huijbens, TimTeamspeler
    Jongewaard, MaartenTeamspeler
    Ruijs, LukeTeamspeler
    Scholten, NickTeamspeler
    Spiegeler, BobTeamspeler
    Vaalburg, ThijsTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.