• FC Uitgeest Zaterdag 3

  • Team indeling

    NaamRol
    Dijkman Dulkes, JulianTeamspeler
    Kempers, SjoerdTeamspeler
    Kuiper, ThijmenTeamspeler
    Schavemaker, GijsTeamspeler
    Schoonderbeek, JopTeamspeler
    Schoonderbeek, NielsTeamspeler
    Vrij, Jeremy deTeamspeler
    Zwart, MelleTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schavemaker, GijsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Gelegenheid om te trainen op
    Maandag van 21:00 uur tot 22:00 uur Veld C1 C2 of D1
    Woensdag van 21:00 uur tot 22:00 Veld C1 of C2
    Donderdag van 20:00 uur tot 22:00 uur Veld TR2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 14:30Castricum FC 7 - FC Uitgeest 3Sportpark Noord End
    2 okt. 14:30FC Uitgeest 3 - ZCFC 6Sportpark De Koog
    9 okt. 12:00Blauw Wit (W) 4 - FC Uitgeest 3Sportpark Blauw Wit W
    16 okt. 15:00FC Uitgeest 3 - ODIN 59 10Sportpark De Koog
    30 okt. 14:30Vitesse 22 3 - FC Uitgeest 3Sportpark De Puikman
    6 nov. 14:30FC Uitgeest 3 - IJmuiden vv. 5Sportpark De Koog
    20 nov. 14:30FC Uitgeest 3 - SVA 2Sportpark De Koog
    27 nov. 14:45Meervogels 31 3 - FC Uitgeest 3Sportpark Cloppenburg
    4 dec. 14:30FC Uitgeest 3 - Jong Hercules 3Sportpark De Koog
    11 dec. 14:15Westzaan 3 - FC Uitgeest 3Sportpark Zuideinde
  • Poulestanden FC Uitgeest 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit (W) 400000000
    2Castricum FC 700000000
    3IJmuiden vv. 500000000
    4Jong Hercules 300000000
    5Meervogels 31 300000000
    6ODIN 59 1000000000
    7Sporting Krommenie 400000000
    8SVA 200000000
    9FC Uitgeest ZA 300000000
    10Vitesse 22 300000000
    11Westzaan 300000000
    12ZCFC 600000000

    Poulestanden FC Uitgeest 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jong Hercules 6320114956
    2Sporting Krommenie 3320112846
    3FC Uitgeest ZA 331021314-13
    4ODIN 59 931021018-83
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Jong Hercules 6 - FC Uitgeest ZA 37 - 3
    11 sep.FC Uitgeest ZA 3 - Sporting Krommenie 36 - 2
    4 sep.ODIN 59 9 - FC Uitgeest ZA 35 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Sponsor FC Uitgeest Zaterdag 3