• S04 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Gelegenheid om te trainen op donderdag van 20:00 uur tot 22:00 uur Veld TR1 en TR2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 13:00FC Uitgeest 4 - SDZ 5Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    2 dec. 11:15Saenden 2 - FC Uitgeest 4Sportpark Saenden
    9 dec. 13:00FC Uitgeest 4 - RCZ 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    16 dec. 10:30FC Uitgeest 4 - Beemster 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    23 dec. 13:00FC Uitgeest 4 - Vitesse 22 5Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    27 jan. 13:00FC Uitgeest 4 - De Wherevogels 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    3 feb. 13:00FC Uitgeest 4 - Westzaan 2Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    10 feb. 11:45Purmerland 2 - FC Uitgeest 4Sportpark Purmerland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.FC Uitgeest 4 - Ilpendam 21 - 2
    11 nov.FC Uitgeest 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 22 - 2
    18 nov.SDOB 2 - FC Uitgeest 41 - 1
  • Poulestanden FC Uitgeest 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 421105234
    2VVS 46 321103214
    3Schagen vv 2200204-40

    Poulestanden FC Uitgeest 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 411006423
    2DSS 3100146-20

    Poulestanden FC Uitgeest 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 400000000
    2Vitesse 22 500000000

    Poulestanden FC Uitgeest 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDOB 2861129131619
    2Saenden 2852120101017
    3SV Rood-Wit Zaanstad 2851230191116
    4Westzaan 275021710715
    5Ilpendam 2850325141115
    6De Wherevogels 2841325131213
    7FC Uitgeest 473222012811
    8Beemster 26303911-29
    9SVA 382151219-77
    10SDZ 582061330-176
    11Purmerland 282061742-256
    12RCZ 28008933-240
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baijards, ThiesTeamspeler
    Ott, JariTeamspeler
    Ruinard, MickyTeamspeler
    Schavemaker, LuukTeamspeler
    Stravers, DaniƫlTeamspeler
    Veldhuis, StefTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.