• S05 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Claus, SamOverige stafTeammanager
    Vader, WouterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Gelegenheid om te trainen op
    Maandag van 21:00 uur tot 22:00 uur Veld C1 C2 of D1
    Woensdag van 21:00 uur tot 22:00 Veld C1 of C2
    Donderdag van 20:00 uur tot 22:00 uur Veld TR2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 13:00FC Uitgeest 5 - Purmerend 4Sportpark De Koog
    26 sep. 11:00Assendelft 3 - FC Uitgeest 5Sportpark Assendelft
    3 okt. 13:00FC Uitgeest 5 - FC Uitgeest 4Sportpark De Koog
    10 okt. 13:00FC Uitgeest 5 - Knollendam 2Sportpark De Koog
    17 okt. 12:00Sporting Krommenie 3 - FC Uitgeest 5Sportpark Provily
    31 okt. 11:00ADO '20 3 - FC Uitgeest 5Sportpark De Vlotter
    7 nov. 13:00FC Uitgeest 5 - Alkmaarsche Boys 6Sportpark De Koog
    21 nov. 11:00Meervogels 31 3 - FC Uitgeest 5Sportpark Cloppenburg
    28 nov. 13:00FC Uitgeest 5 - WSV 1930 5Sportpark De Koog
    5 dec. 10:30Egmondia 3 - FC Uitgeest 5Sportpark Egmondia
    12 dec. 13:00FC Uitgeest 5 - HSV 6Sportpark De Koog
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Alkmaarsche Boys 5 - FC Uitgeest 55 - 9
    5 sep.FC Uitgeest 5 - RCZ 35 - 1
  • Poulestanden FC Uitgeest 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 300000000
    2Alkmaarsche Boys 600000000
    3Assendelft 300000000
    4Egmondia 300000000
    5HSV 600000000
    6Knollendam 200000000
    7Meervogels 31 300000000
    8Sporting Krommenie 300000000
    9FC Uitgeest 500000000
    10FC Uitgeest 400000000
    11Vitesse 22 700000000
    12WSV 1930 500000000

    Poulestanden FC Uitgeest 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 5220014686
    2Purmerend 4211014594
    3RCZ 3201148-41
    4Alkmaarsche Boys 52002720-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baijards, HiddeTeamspeler
    Bakker, SamTeamspeler
    Berg, Aaron Van deTeamspeler
    Berg, Jelle van denTeamspeler
    Claus, SamTeamspeler
    Idema, FinnTeamspeler
    Jong, Dante deTeamspeler
    Leeuwen, Tjebbe vanTeamspeler
    Minneboo, NolTeamspeler
    Pruim, LarsTeamspeler
    Schuitemaker, SonnyTeamspeler
    Vader, WouterTeamspeler
    Veldhuis, KajTeamspeler
    Wouters, RoelTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.