• FC Uitgeest 9

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijman, Paul-JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Gelegenheid om te trainen op
    Maandag van 21:00 uur tot 22:00 uur Veld C1 C2 of D1
    Woensdag van 21:00 uur tot 22:00 Veld C1 of C2
    Donderdag van 20:00 uur tot 22:00 uur Veld TR2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 12:00SVA 5 - FC Uitgeest 9Sportpark SVA
    26 sep. 10:30FC Uitgeest 9 - Alcmaria Victrix 8Sportpark De Koog
    3 okt. 12:00Kolping Boys 9 - FC Uitgeest 9Sportpark De Nollen
    10 okt. 13:00VIOS-W 8 - FC Uitgeest 9Sportpark De Doorbraak
    17 okt. 10:30FC Uitgeest 9 - Zeevogels 5Sportpark De Koog
    31 okt. 10:30FC Uitgeest 9 - KSV 7Sportpark De Koog
    7 nov. 12:30Victoria O 7 - FC Uitgeest 9Sportpark Victoria O
    21 nov. 10:30FC Uitgeest 9 - ST SSV/Sporting S 3Sportpark De Koog
    28 nov. 12:00GSV 4 - FC Uitgeest 9Sportpark GSV
    5 dec. 10:30FC Uitgeest 9 - HSV 9Sportpark De Koog
    12 dec. 12:15LSVV 10 - FC Uitgeest 9Sportpark Voorwaarts
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.FC Uitgeest 9 - Sporting Krommenie 63 - 0
    5 sep.Assendelft 7 - FC Uitgeest 95 - 2
  • Poulestanden FC Uitgeest 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcmaria Victrix 800000000
    2GSV 400000000
    3HSV 900000000
    4Koedijk 1100000000
    5Kolping Boys 900000000
    6KSV 700000000
    7LSVV 1000000000
    8ST SSV/Sporting S 300000000
    9FC Uitgeest 900000000
    10Victoria O 700000000
    11VIOS-W 800000000
    12Zeevogels 500000000

    Poulestanden FC Uitgeest 9 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Assendelft 722008446
    2FC Uitgeest 921015503
    3Sporting Krommenie 621014403
    4SVA 5200237-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beentjes, KeesTeamspeler
    Bijman, Paul-JanTeamspeler
    Dekker, PatrickTeamspeler
    Gemeren, David vanTeamspeler
    Greuningen, Jasper vanTeamspeler
    Hensen, RamonTeamspeler
    Jongh, SteffenTeamspeler
    Jonker, RickTeamspeler
    Kempers, MarcoTeamspeler
    Kleijne, KevinTeamspeler
    Sawad, IbrahimTeamspeler
    Timmer, IvoTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.