• Toernooikalender

    Uitnodigingen voor een toernooi worden rechtstreeks of via de sectie-coördinatoren verzonden naar de centrale mailbox uittoernooien@fcuitgeest.nl . Daarna worden de uitnodigingen geplaatst op de toernooikalender op de website. 

    De teambegeleiders kunnen zelfstandig inschrijven op een jeugdtoernooi. 

    Aanmelden voor een jeugdtoernooi betekent ook dat er wordt deelgenomen. Afmelden is niet mogelijk.

    De betreffende teambegeleiders hebben Informatie over geaccepteerde toernooien.

    TOERNOOI-KALENDER

    Datum Categorieen Klasse Toernooi Aanmelden via Datum registratie
    10 april 2020 JO15/JO17  MO15/MO17 Divers Paastoernooi VV Assendelft https://www.vvassendelft.nl/624/toernooi/ nov-19
    11 april 2020 JO8 tm JO14 Divers Paastoernooi VV Assendelft https://www.vvassendelft.nl/624/toernooi/ nov-19
    10 april 2020 JO8 tm JO13 Divers SVA Paas Linx  toernooi toernooicommissie@sva-assendelft.nl jan-20
    11 april 2020 JO14 en JO15 Divers SVA Paas Linx  toernooi toernooicommissie@sva-assendelft.nl jan-20
    11 april 2020 JO8/JO9 /JO10/JO11 (6 tallen) 3e klasse en lager WMC Heerhugowaard Kick van Zuthem toernooi@sv-wmc.nl okt-19
    11 april 2020 JO12 (8 tallen) 3e klasse en lager WMC Heerhugowaard Kick van Zuthem toernooi@sv-wmc.nl okt-19
    11 april 2020 JO15 2e klasse en lager WMC Heerhugowaard Kick van Zuthem toernooi@sv-wmc.nl okt-19
    11 april 2020 MO17 1e klasse en lager WMC Heerhugowaard Kick van Zuthem toernooi@sv-wmc.nl okt-19
    11 april 2020 MO11 tm MO19 Alle Ado'20 meisjes en vrouwentoernooi ado20toernooien@ziggo.nl okt-19
    11 april 2020 JO8 tm JO18 3e klasse en lager FC Velsenoord 100 jaar https://www.fcvelsenoord.nl/446/toernooi/ nov-19
    11 april 2020 JO12 tm JO15 Divers DSOV Paastoernooi toernooicom@dsov.nl dec-19
    12 april 2020 JO8 tm JO11 Hoofdklasse en lager DSOV Paastoernooi toernooicom@dsov.nl dec-19
    19 april 2020 JO8 tm JO11 Divers Toernooi BVV De Kennemers erikvanderlinde@hotmail.com feb-20
    21 mei 2020 Alle jeugdteams Alle FC Uitgeest Jeugdtoernooi Automatisch okt-19
    22 mei 2020 JO10/JO11 en MO11 Alle + topklasse beperkt ARC Heitinga toernooi https://inschrijven.ARC-Heitingatoernooi.nl/ okt-19
    23 mei 2020 JO8 en JO9 Alle + topklasse beperkt ARC Heitinga toernooi https://inschrijven.ARC-Heitingatoernooi.nl/ okt-19
    29 mei 2020 JO14 1e en 4e klasse FC Rijnvogels toernooien@fcrijnvogels.nl nov-19
    29 mei 2020 JO15 3e en 4e klasse FC Rijnvogels toernooien@fcrijnvogels.nl nov-19
    31 mei 2020 geen toernooien ivm ICGT Alle ICGT 2020   okt-19
    30 mei 2020 MO17 en MO19 Alle Sc Herculadiestoernooi  Zaandam r.middelkoop@chello.nl okt-19
    1 juni 2020 JO8 tm JO13 1e klasse en lager FC Rijnvogels toernooien@fcrijnvogels.nl nov-19
    6 en 7 juni 2020 JO6 tm JO13 Nog enkele plaatsen Ome Siem Schenk Toernooi zvv Zaanlandia ToernooiCommissie@zvvzaanlandia.nl nov-19
    6 en 7 juni 2020 JO9 tm JO15 Divers 29ste editie ZCFC jeugdtoernooi https://zcfc.nl/jeugdtoernooi/ jan-20
    6 juni 2020 JO6 tm JO15 + JO19 behalve JO9 Lagere klassen Ben Mesman Toernooi overbostoernooien@gmail.com dec-19
    6 juni 2020 JO8 tm JO16 1e klasse en lager Chris Visser Jeugdtoernooi chrisvissertoernooi2020@hotmail.com dec-19
    6 juni 2020 JO8 tm JO10 Divers SV Ilpendam Jeugdtoernooi pankie57@ziggo.nl jan-20
    6 juni 2020 MO11 tm MO17 Alle Mona Burgeringtoernooi HSV Heiloo dirk.makelaar@gmail.com feb-20
    6 juni 2020 JO10 tm JO14 Divers Hart voor Erremuu-cup VV Arnemuiden https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=391318 feb-20
    6 juni 2020 JO16/JO17 1e en 2e klasse Evert Wilcke jeugdtoernooi bij Wherevogels toernooien@wherevogels.nl mrt-20
    7 juni 2020 JO6 tm JO15 + MO15/MO17 Divers Klaas Peijs jeugdtoernooi FC Castricum toernooicommissie@fccastricum.nl jan-20
    7 juni 2020 JO9+JO17+JO19 + MO9 tm MO 17 Lagere klassen Ben Mesman Toernooi JC Overbos overbostoernooien@gmail.com dec-19
    7 juni 2020 MO13 tm MO17+JO19 1e tm 3e klasse Chris Visser Jeugdtoernooi chrisvissertoernooi2020@hotmail.com dec-19
    13 juni 2020 JO8 tm JO12 + MO13 Alle John van der Meijden Toernooi Sp. Krommenie toernooien@sportingkrommenie.nl nov-19
    13 juni 2020 JO8/10/12/14 en MO13 Alle Duinpieperstoernooi 2020 SV Zandvoort https://svzandvoort.nl/563/duinpieperstoernooi/ dec-19
    13 juni 2020 JO8 tm JO13 Divers Jeugdtoernooi Reijgerboys toernooien@reigerboys.nl feb-20
    13 juni 2020 Mini´s tm O12 Alle Jan Woortman Toernooi BVC Bloemendaal https://www.tournify.nl/live/janwoortman2020/signup feb-20
    13 juni 2020 JO8 tm JO10 Divers Evert Wilcke jeugdtoernooi bij Wherevogels toernooien@wherevogels.nl mrt-20
    13 en 14 juni 2020 jeugdteams t/m 13 jaar Alle Ado'20 100 jaar ado20toernooien@ziggo.nl dec-19
    13 en 14 juni 2020 JO14/15/19 en MO9/11/15/17 Alle FC Almere jeugdtoernooi https://zenotoernooi.nl/2020/2020fca/ okt-19
    13 en 14 juni 2020 Mini's tm JO13 + MO13 Divers LSVV Kramer’s Zuurkool jeugdtoernooi jeugdtoernooi@lsvv.nl okt-19
    13 en 14 juni 2020 Mini's tm JO13  Divers Allways Forward Vastenburg toernooi TOERNOOI@ALWAYSFORWARD.NL okt-19
    13 en 14 juni 2020 Alle categorieen Divers Zilveren Hert toernooi Vitesse'22 zilverenherttoernooi@vitesse22.nl nov-19
    14 juni 2020 JO14 tm JO19 Divers Jeugdtoernooi Reijgerboys toernooien@reigerboys.nl feb-20
    14 juni 2020 O13 tm O15 2e divisie en lager Jan Woortman Toernooi BVC Bloemendaal https://www.tournify.nl/live/janwoortman2020/signup feb-20
    14 juni 2020 JO6 tm JO15 Lagere klassen BB Nat.jeugdtoernooi SSV Schermer  ladypetrapaterson@ziggo.nl feb-20
    13 juni 2020 JO11/JO13/MO15/MO19 Divers Evert Wilcke jeugdtoernooi bij Wherevogels toernooien@wherevogels.nl mrt-20
    13 en 20 juni 2020 Alle categorieen Divers Jong Holland jeugdtoernooi thuistoernooi@csvjongholland.nl okt-19
    13 en 20 juni 2020 Alle categorieen Divers Jeugdtoernooi FC Andijk toernooien.sportingandijk@outlook.nl feb-20
    20 juni 2020 JO9/11/13 en 15 Alle Duinpieperstoernooi 2020 https://svzandvoort.nl/563/duinpieperstoernooi/ dec-19
    20 juni 2020 MO11 tm MO17 Divers Allways Forward Etos Verberne toernooi TOERNOOI@ALWAYSFORWARD.NL okt-19
    20 juni 2020 JO8 tm JO12 Divers Chris Blüm jeugdtoernooi FC Weesp  hans.douma@tele2.nl nov-19
    27 en 28 juni 2020 MO11 tm MO17 Divers Stefanie van der Gragt toernooi Reiger Boys toernooien@reigerboys.nl nov-19
               
               
    In de periode van 29 mei t/m 1 juni wordt het ICGT gespeeld!        
    Versie d.d. 1 maart 2020