• FC Uitgeest JO19-2

  • FC Uitgeest JO19-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gemeren, David vanTechnische stafTrainer/coach
    Gemeren, David vanOverige stafTeammanager
    Putter, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag20:00 - 21:30 uurVeld Ta
    Donderdag18:30 - 20:00 uurVeld Ta
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 14:00FC Uitgeest JO19-2 - BSM sv JO19-1Sportpark De Koog
    9 mrt. 14:00Foresters JO19-1 - FC Uitgeest JO19-2Sportpark Het Vennewater
    16 mrt. 13:45FC Uitgeest JO19-2 - Castricum FC JO19-1Sportpark De Koog
    6 apr. 12:30FC Uitgeest JO19-2 - Fortuna Wormerveer sv JO19-3Sportpark De Koog
    13 apr. 14:00Westzaan JO19-1 - FC Uitgeest JO19-2Sportpark Zuideinde
    20 apr. 13:00Kolping Boys JO19-3 - FC Uitgeest JO19-2Sportpark De Nollen
    11 mei. 13:30DIO sv. JO19-1 - FC Uitgeest JO19-2Sportpark Nrd Schalkwijkerweg
    25 mei. 12:30FC Uitgeest JO19-2 - HSV JO19-2Sportpark De Koog
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Zandvoort s.v. JO19-1 - FC Uitgeest JO19-22 - 1
  • Poulestanden FC Uitgeest JO19-2 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSA-SJO VV Egmond JO19-155001851315
    2V.V. Bergen JO19-254011861212
    3BOL JO19-152121517-27
    4Meervogels 31 JO19-151131016-64
    5Kolping Boys JO19-35113412-84
    6FC Uitgeest JO19-25014615-91

    Poulestanden FC Uitgeest JO19-2 ( 3e klasse (2e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 JO19-3761031161519
    2Zandvoort s.v. JO19-174122617913
    3Westzaan JO19-174122625113
    4FC Uitgeest JO19-2740326131312
    5Overbos sv. JO19-162131518-37
    6Castricum FC JO19-172051735-186
    7BSM sv JO19-161231015-55
    8Blauw Wit (W) JO19-150051022-12-1

    Poulestanden FC Uitgeest JO19-2 ( 3e klasse (3e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westzaan JO19-122007436
    2HSV JO19-222005236
    3Zandvoort s.v. JO19-132019636
    4Kolping Boys JO19-332019816
    5Foresters JO19-132018716
    6FC Uitgeest JO19-231116334
    7Overbos sv. JO19-131118714
    8Meervogels 31 JO19-1210145-13
    9Fortuna Wormerveer sv JO19-331029903
    10Castricum FC JO19-131028803
    11BSM sv JO19-1200228-60
    12DIO sv. JO19-1300319-80
  • Team indeling

    NaamRol
    Assema, Jasper vanTeamspeler
    Burgering, LarsTeamspeler
    Burgering, RensTeamspeler
    Busby, OtisTeamspeler
    Cleven, BramTeamspeler
    Degeling, ThijsTeamspeler
    Hangjas, MikeTeamspeler
    Hinze, SteijnTeamspeler
    Marcus, JackTeamspeler
    Putter, PietTeamspeler
    Rodenburg, GuusTeamspeler
    Valkering, DouweTeamspeler
    Vet, PrebenTeamspeler
    Vlugt, Kyrian van derTeamspeler
    Wieringh, TristanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Uitgeest JO19-2

    VS

    BSM sv JO19-1

    02 maart 202414:00 uur
    Sportpark De Koog veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC Uitgeest JO19-2

    0680 Onder 19 (3e fase)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • KLEDINGSPONSOR FC UITGEEST JO19